2.07.2023 - 20:27

Перші змагання ветеранів «Сильні України» відбулися в Полтаві

В обласному центрі провели перший етап всеукраїнського туру змагань «Сильні України». У ньому взяли участь ветерани бойових дій і військові, які нині проходять лікування чи реабілітацію. Вони представляли Полтаву, Миргород, Черкаси, Чернігів, Харків і столицю нашої держави. Загалом учасники – це аматори та люди, які раніше професійно не займалися спортом.

– На організацію змагань у нас було близько двох тижнів. Ми втішені значною кількістю зареєстрованих. Побратим побратима запросив – і в нас сьогодні досить гарна змагальна боротьба. Маємо понад 100 учасників, – зазначив президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок.

Цей комплексний інклюзивний захід покликаний познайомити захисників і захисниць з адаптивними видами спорту, об’єднати їх, соціалізувати, щоб вони відчули підтримку та вдячність суспільства.

Нинішні змагання – промоційні, програма – нескладна. У ній передбачені жим лежачи на рази, airbike, веслування на тренажері.

За підсумком п’яти промоційних заходів відбудуться національні змагання, де й буде сформована збірна команда, яка братиме участь у міжнародних турнірах.

Цього дня на заході також проводили майстер-клас зі стрільби з лука, показові виступи стронгменів, були й атракції для дітей. Серед зіркових гостей був легендарний Василь Вірастюк.

 

 

Фото Полтавської ОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах