1.07.2020 - 18:18

Перевірено: у Ворсклі купатися безпечно

Запроваджений у країні карантин уніс певні корективи в плани громадян щодо відпочинку та оздоровлення в літній період – наприклад, багато хто з полтавців віддає перевагу дозвіллю на пляжі біля рідної Ворскли, а не поїздкам до інших регіонів чи взагалі за кордон. І, напевно, правильно робить, адже тут, принаймні, безпечно купатися. Так стверджують у Центрі громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України. Наприкінці червня фахівці Лабораторної служби МОЗ перевірили якість води у водоймах Полтави поблизу місць масового відпочинку людей. Виявилося, що Ворскла за мікробіологічними та хімічними показниками відповідає встановленим нормам і біля пляжів усіх трьох районів обласного центру, і біля приватного пляжу «Плесо».

Загалом на Полтавщині з 29 перевірених Лабораторною службою місць масового відпочинку громадян не відповідав нормативам щодо мікробного забруднення за індексом ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) лише центральний міський пляж Кременчука.

А от морська вода, яку брали для досліджень біля популярних пляжів у Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській і Херсонській областях, виявилася більш небезпечною щодо зараження відпочивальників. Проби води не відповідали стандартам у Маріуполі, Одесі, Запоріжжі, Енергодарі, Миколаєві та Первомайську. Відтак місцевій владі рекомендували встановити в місцях відпочинку на узбережжі щити з повідомленням про заборону купання.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах