1.11.2022 - 23:19

Оркестр “Полтава” відзначив день народження благодійним концертом

Упродовж усіх восьми місяців від повномасштабного вторгнення російських військ в Україну переможець багатьох вітчизняних та зарубіжних конкурсів, міський духовий оркестр “Полтава” тримає культурний фронт – виступає у громадах, перед внутрішньо переміщеними особами, допомагає армії. От і кошти від концерту, присвяченого своєму 27-річчю, вирішив спрямувати на підтримку Збройних сил України.

Привітати іменинника, незважаючи на несприятливі умови (відсутність електроенергії), прийшло чимало шанувальників його творчості. Серед них – очільник Полтавської громади, колеги по музичному цеху та ін. Вони подарували колективу не тільки квіти та оплески, а й офіційні відзнаки та сертифікат на 300 тис. грн.

Упродовж двогодинного концерту прозвучало кілька попурі на відомі вітчизняні й зарубіжні твори, була народна творчість і авторські композиції, саундтреки до кінофільмів тощо.

Зал жваво аплодував оркестру та солістам, які долучилися до дійства. А ще активно включився в аукціон, який підготували організатори заходу. На ньому розіграли кілька лотів музичного спрямування. Ціна на них починалася зі 100 грн, а закінчувалася 800 чи навіть 1000 грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах