9.03.2021 - 08:13

Олег Винник повернувся до полтавця на «сліпому прослуховуванні» в «Голосі країни-11» останньої миті

У сьомому випуску 11-го сезону шоу «Голос країни», що стартувало 10 років тому на телеканалі «1+1», 34-річний Андрій Діденко з Полтави під час «сліпого прослуховування» виконав пісню James Bay «Hold back the river». До нього повернувся лише один із зіркових тренерів – Олег Винник, причому зробив це, зберігаючи інтригу, лише останньої миті. Судячи з поведінки інших членів журі, їм виступ теж сподобався, однак вони дали чітко зрозуміти, що цей учасник – саме для команди Олега Винника. Тим паче, що в нього залишається поки що найбільше вільних місць. Команда Тіни Кароль, наприклад, уже повністю укомплектована.

Андрій Діденко – професійний виконавець, вісім років працював зі своєю групою в Китаї, але повернувся додому через пандемію. Раніше брав участь у іншому талант-шоу – «Х-фактор».

А в третьому випуску 11-го сезону, нагадаємо, «сліпі прослуховування» пройшов іще один полтавець, колишній фронтмен гурту-учасника національного відбору на «Євробачення» Mountain Breeze Олександр Біляк, який колись працював із Андрієм Данилком. Він виконав пісню Дуа Ліпи «Break My Heart», і до нього повернулися всі тренери. Працювати 23-річний хлопець вибрав із Дмитром Монатіком.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах