20.10.2020 - 14:12

Очільників громад Полтавщини закликають зберегти мережу автостанцій

Сьогодні відбулася онлайн-нарада обласного керівництва з головами міст та об’єднаних територіальних громад, на якій обговорювали питання збереження в регіоні мережі автостанцій. Про це повідомили в облдержадміністрації.

– Унаслідок пандемії коронавірусу, коли три місяці в області взагалі не здійснювалися регулярні перевезення, а нині значно скоротився пасажиропотік, автостанції Полтавщини фактично поставлені на межу виживання. Їхній власник – товариство «Полтаваавтотранс» – зазначає, що доходи навіть дев’яти прибуткових станцій знизилися до критичного рівня. Підприємство витрачає власні кошти, щоб виплачувати заробітну плату співробітникам та обслуговувати мережу. Проте робити це повноцінно й надалі вже просто не має фінансових ресурсів, – сказав виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

За словами директора підприємства Сергія Бутка, який також узяв участь у нараді, нині в області діє 33 автостанції, більша частина з яких навіть у нормальний для економіки час – збиткова. Саме тому товариство «Полтававтотранс» змушене шукати підтримки в органів місцевого самоврядування.

– В області діє відповідна програма підтримки автотранспорту. Потрібно також долучити до розв’язання проблеми можливості місцевих бюджетів та громад, адже жителі міст та сіл Полтавщини мають отримувати якісні послуги, – вважає Володимир Микійчук.

На думку учасників наради, критично важливо допомогти підприємству, аби не допустити зупинки пасажироперевезень у регіоні. Місцеві керівники, які зацікавлені в тому, щоб жителі могли безперешкодно дістатися до обласного центру чи в інші населенні пункти області, також мають долучитися до розв’язання цієї важливої проблеми.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах