20.10.2020 - 15:22

Холоди на порозі: коли в оселях полтавців буде тепло (оновлено)

Цього тижня метеорологи прогнозують значне похолодання в місті. В Україну ввірветься потужний західний антициклон, на населення очікують заморозки й тумани. «Холодна повітряна маса арктичного походження нагадає комунальникам, що треба швидше перевіряти стан тепломереж – найближчої ночі очікується +1°С – +6°С, місцями заморозки, – написала на своїй Фейсбук-сторінці синоптик Наталія Діденко.

Із огляду на це виникає питання, коли ж у житловий фонд обласного центру подадуть теплоносій. Заклади соціальної сфери, як повідомили в Полтавській міській раді, де ввімкнення опалення не зачепить житловий фонд, – уже з теплом, або його подадуть сюди найближчим часом, відповідно до звернень управлінь охорони здоров’я та соцзахисту населення.

Що ж до осель полтавців, то, як повідомила пресслужба ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», рішення про початок опалювального сезону приймає міська рада. За умови, що середньодобова температура зовнішнього повітря, за даними місцевого центру з гідрометеорології, упродовж трьох діб поспіль не вища за +8°С. Такий порядок визначений Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою КМУ №630 від 21 липня 2005 року. Наразі середньодобова температура перевищує вказаний рівень, і 22-23 жовтня температура повітря знову, за прогнозами синоптиків, підвищиться.

Оновлення. 21 жовтня виконавчий комітет Полтавської міської ради може ухвалити рішення про початок опалювального сезону 2020-2021 років із 22 жовтня. Проєкт цього документу нещодавно оприлюднений на сайті міськради.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах