11.03.2021 - 23:53

Обрання секретаря Полтавської міськради та заступників міського голови знову перенесли

Пленарне засідання третьої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання, заплановане на 12 березня, цього дня не відбудеться. Відповідно до оприлюдненого сьогодні розпорядження міського голови його проведення перенесли на тиждень, на 19 березня.

Це, нагадаємо, вже не перша зміна дати сесії. Спочатку депутатів на неї планували зібрати 17 лютого, та Олександр Мамай майже одразу скасував це рішення. Пізніше було повідомлено про призначення сесії на 12 березня. І от тепер маємо третю дату.

Як прокоментував журналістам своє рішення міський голова, перенесення засідання пов’язане з великою кількістю питань, які мають розглянути на сесії, адже проєкти рішень по них треба вивчити та за потреби додати поправки.

На розгляд депутатам запропоновано понад 80 питань. Так, під час пленарного засідання планується обрати секретаря Полтавської міської ради, затвердити на посадах заступників міського голови, визначитися з умовами оплати праці останнього, розподілити обов’язки між керівним складом міської ради та міськвиконкому, утворити останній, визначити обсяг повноважень районних рад Полтави. Також народним обранцям пропонується внести зміни в низку програм або затвердити їх, визначити долю парку культури й відпочинку «Перемога», затвердити в новій редакції статути закладів охорони здоров’я, комунальних підприємств «Декоративні культури», КАТП-1628, «Міськсвітло», «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування», знову спробувати отримати в комунальну власність міської громади підприємства обласної ради «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал», припинити повноваження райрад міста після закінчення нинішньої каденції тощо.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах