14.07.2020 - 19:09

Новий скейт-парк у Полтаві хочуть відкрити до кінця літа

До кінця серпня в обласному центрі, на земельній ділянці, що розташована за адресою вул. Героїв Сталінграда, 1, поруч із колишнім кінотеатром «Алмаз», планують відкрити новий скейт-парк. Про це повідомили в Полтавській міській раді. Проєкт реалізують у рамках програми партиципаторного бюджетування «Бюджет участі». Його впровадження підтримали 2018 року 786 полтавців.

Даний об’єкт покликаний сприяти розвитку велоспорту, скейтбордингу, катання на роликах у місті. За його відсутності молодь тренувалася поблизу театру ім. М.В. Гоголя, бібліотеки ім. І.П. Котляревського. Локація для вправ, споруджена ще на початку 2007-го за Співочим полем ім. Марусі Чурай, через неправильне, неякісне будівництво виявилася для цього негодящою. Як розповів автор проєкту нового скейт-парку Євген Марченко, у старому на велосипеді ще можна було якось кататися, а от на роликах чи скейтах – уже ні. До речі, спочатку нове місце для розваг молоді планувати розмістити теж на території парку культури й відпочинку «Перемога», але потім локацію змінили.

Спорудити об’єкт мали 2019 року, але, кажуть, не вистачало грошей. Загальна вартість проєкту за поданням на «Бюджет участі» становила 1,4 млн грн. 28 лютого на засіданні 30-ої сесії міськради депутати затвердили зміни до бюджету – 2020, серед яких, за словами начальниці бюджетно-фінансового управління міськвиконкому Тетяни Чумак, було передбачено й виділення коштів на скейт-парк у сумі, що цікаво, лише 1 млн грн.

Цього вистачило, аби заасфальтувати майданчик площею 30 м х 20 м. Перед цим тут провели земляні роботи, зробили основу: утрамбували пісок, виконали щебеневу підготовку, уклали бордюри. Найближчим часом обіцяють установити 14 фігур для виконання вправ.

Перевіряючи днями разом із начальником управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому Володимиром Годнею перебіг робіт на об’єкті, перший заступник міського голови Ігор Федій зазначив:

– Створення скейт-парку в цьому мікрорайоні дасть можливість молоді фізично розвиватися та з користю проводити вільний час. Полтава – місто ініціативних та активних людей, тож ми завжди підтримуємо креативні ідеї. Цей проєкт реалізуємо в тісній співпраці з його автором Євгенієм Марченком, який завдяки «Бюджету участі» висловив власне бачення розвитку міського середовища. Не збираємося зупинятися на одному спортивному просторі, працюватимемо над створенням подібних локацій і в інших мікрорайонах Полтави.

Загалом із 17 проєктів, що брали участь у програмі партиципаторного бюджетування й здобули перемогу 2018 року, реалізовані 14.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах