6.08.2020 - 00:59

Новий ЦНАП у Полтаві здадуть до Дня міста

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), який споруджують біля будівлі обласної державної адміністрації, планують здати в експлуатацію 23 вересня, приурочивши подію до Дня міста. Про це повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА. Даний об’єкт, нагадаємо, входить до президентської програми «Велике будівництво» й будується за кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Зводити його почали 2018 року, але через затримку фінансування, зміну підрядної організації та коригування проєкту роботи зупинили. Відновили їх лише торік у листопаді.

Наразі каркас триповерхової будівлі загальною площею майже 2000 кв. м уже готовий, вікна встановлені, підрядники взялися за внутрішні роботи та благоустрій території.

За дизайнерським рішенням аналогів полтавському ЦНАПу в регіоні немає. У проєкті суміщені метал і скло. Ансамбль адаптований до території. Усередині не буде «коридорної системи», підрозділи працюватимуть у єдиному просторі, із мінімумом перегородок. Тут облаштують зони самообслуговування, відпочинку відвідувачів і перебування дітей, фотокабіни, місця для сканування та копіювання документів, кімнати для переговорів, медичний кабінет, кафе швидкого харчування тощо. Інженерні комунікації «заховають» у підлогу та під стелю. Будівля буде доступною для людей із інвалідністю.

Очікується, що в центрі жителям Полтави та районів області надаватимуть понад 300 видів послуг.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах