22.06.2021 - 19:03

«Нафтогаз» відкрив центр обслуговування клієнтів у спальному районі Полтави

Віднедавна в одному з найбільших спальних мікрорайонів обласного центру, на Алмазному, почав працювати центр обслуговування для клієнтів газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Жителі Полтави та прилеглих населених пунктів можуть звернутися сюди з заявою щодо зміни постачальника газу, оплатити рахунки та вирішити низку інших питань. На користувачів послуги чекають кожного буднього дня з 8.00 до 18.00, без перерви, а в суботу – із 9.00 до 15.00. Вихідний – неділя. Центр обслуговування працює за адресою: вул. Івана Мазепи, 9 (навпроти загальноосвітньої школи №19). Для укладення договорів зі ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» необхідно мати з собою такі документи:

  • паспорт,
  • ідентифікаційний код,
  • документи про право власності,
  • останню квитанцію на оплату за постачання газу з ЕІС-кодом (16-значним персональним газовим номером будинку або квартири клієнта).

Окрім того, щодо подання заявки на приєднання до «Нафтогазу» можна звертатися до офісу за адресою: вул. Героїв-чорнобильців, 1, що поруч із зупинкою громадського транспорту з боку ринку, із понеділка по п’ятницю з 8.00 до 18.00, а в суботу – із 8.00 до 15.00.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах