22.06.2021 - 10:33

Кермувальників «швидких» у Полтаві готують до контраварійного водіння

Наразі шість водіїв карет екстреної медичної допомоги з обласного центру проходять контраварійну підготовку. Перед початком навчання вони виконали вхідне тестування – набір вправ із обертання керма та проїзду різними ділянками. Саме в ці хвилини на картодромі «Лтава» відбувається відкрите тренування шоферів. Із ними працюють два інструктори – Андрій Яроменко з Черкащини та Андрій Приходько з Полтавщини. Загалом курс передбачає двотижневий інтенсив, і на виході на його учасників чекатиме ще один екзамен, що покаже, наскільки водіям удалося покращити свої вміння.

Пілотний проєкт був ініційований Автомобільною федерацією України, повідомили в Полтавській облдержадміністрації.

– У нас напрацьовано багато методик, спрямованих на підвищення безпеки за кермом. Це досвід автоспорту, який ми накопичували роками та систематизували в програму контраварійної підготовки, і тепер хочемо поділитися своїми знаннями з іншими водіями, – каже представник АФУ Андрій Яроменко.

Передусім долучитися до проєкту запропонували водіям «швидких», адже, перевозячи хворих, вони не мають права на помилку в дорозі. Першими зголосилися пройти курс контраварійної підготовки полтавці. Згодом цю ініціативу планують реалізувати й у інших регіонах.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах