8.07.2022 - 18:32

На сайті президента створили петицію за військову адміністрацію в Полтаві

У Полтаві хочуть створити військову адміністрацію. Відповідну петицію (№22/147702-еп) сьогодні було опубліковано на сайті президента України. Її автор – Дмитро Осіпов. Він вважає, що підставою для такого рішення є численні порушення Конституції та законів нашої держави, прав і свобод громадян, а міський голова є фігурантом численних кримінальних проваджень.

– Я описав злочини міського голови Полтави Олександра Мамая, які він вчинив за останні півроку, – повідомив ініціатор петиції. – Підкуповуючи виборців продуктовими наборами, Олександр Мамай втретє став міським головою й продовжує розпоряджатися містом на свій розсуд. Наразі в Олександра Мамая немає більшості в міськраді. Користуючись воєнним станом, міський голова не збирає сесії та в ручному режимі через контрольований ним виконавчий комітет ухвалює потрібні йому рішення. Земельні та архітектурні питання в такій ситуації заблоковані. Уся ця інформація доступна та зібрана журналістами регіональних ЗМІ.

Також Дмитро Осіпов зазначив, що нинішній очільник Полтави «відомий своєю проросійською позицією, численними проросійськими висловлюваннями та наративами російської пропаганди. Зокрема, перед повномасштабним вторгненням росії на територію України Олександр Мамай дав інтерв’ю телеканалу «Наш», у якому вказав, що на території України воюють дві наддержави — США та росія. Ці слова Олександра Мамая транслювали російські канали в цілях пропаганди. Також у червні 2021 року на сесії міської ради Олександр Мамай відмовився визнавати путінський режим у Криму, а в 2017 році подавав путіна як приклад патріотизму для українців. Окрім того, Олександр Мамай дуже трепетно ставиться до радянського та імперсько-колонізаторського історичного насліддя росії в Полтаві. Враховуючи вищесказане, у цілях Національної безпеки прошу ввести на території Полтавської громади військову адміністрацію, яку очолить патріотичний, некорумпований та компетентний керівник».

Аби петицію розглянули, вона має набрати щонайменше 25 тисяч підписів. На цей момент, за неповний день, їх на сайті з’явилося 1295. У полтавців є ще 92 дні для підписання документу.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах