27.09.2021 - 23:59

На прикладі Полтавщини вивчають питання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин

Сьогодні в Полтавській області розпочався престур «Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин», здійснений Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. До нього долучилися представники засобів масової інформації зі Львівської, Сумської, Харківської та інших областей. Найперше журналісти побували в місті-курорті та Миргородському районі.

Так, у Миргороді вони зустрілися з першим заступником міського голови Олександром Острянином, головою Миргородської районної державної адміністрації Віктором Іваненком, працівниками Миргородського, Лубенського бюро правової допомоги, земельного відділу Миргородської міськради. Разом із директором регіонального центру надання БВПД у Полтавській області Олександром Черчатим, заступником директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергієм Ющишином ті поінформували учасників престуру про можливості й виклики земельної реформи. Остання, як зазначалося, принесла українському суспільству чимало нововведень і змін, чим виклала в людей багато питань щодо продажу, переоформлення земельних ділянок та ін. Роз’яснити їм ці нововведення, окремі нюанси оновленого законодавства і покликані фахівці системи БПД. Консультації громадяни можуть отримати як в офісах системи  безоплатної правової допомоги (їх контакти – тут), так і під час виїздів спеціалістів у громади.

Також у рамках престуру журналісти оглянули Миргород, завітали до державного підприємства «Дослідне господарство ім. Декабристів Інституту свинарства й агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України», Національного музею-заповіднику українського гончарства в Опішному. Завтра на  представників ЗМІ чекає Полтава та досвід місцевого центру з надання БВПД.

 

 

Віолета Скрипнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах