8.12.2020 - 12:17

На Полтавщині зважуватимуть вантажівки в русі

У Полтавській області працює пілотний проєкт із впровадження систем зважування автомобілів у русі Weight-in-Motion (WiM) на трасах загального користування. У його межах управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА, Служба автомобільних доріг у Полтавській області та Міністерство інфраструктури України визначили ділянки автошляхів для встановлення таких систем. Про це повідомив т. в. о. начальника вищезгаданого управління Сергій Марчишинець на апаратній нараді в облдержадміністрації.

Один із трьох майданчиків для автоматичного зважування транспорту в русі встановлений на трасі М-22 Полтава – Олександрія, а саме в Підгорівці колишнього Козельщинського району.

– Систему запущено в тестовому режимі. Вона вже зафіксувала перевантаження транспортного засобу на 80 тонн. Проводяться монтажні роботи з запуску другого комплексу. Він стоятиме на автодорозі державного значення Н-31 Дніпро – Решетилівка поблизу Кобеляк. Також планується звести систему на трасі М-03 у Полтавському районі, – сказав посадовець.

Вартість будівництва одного комплексу – до 1,54 млн доларів США. Для реалізації проєкту полтавцям необхідна підтримка держави.

Наразі на дорогах України працює дев’ять сертифікованих майданчиків для вагового контролю. Крім того, є понад 30 майданчиків для відстою авто.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах