18.10.2021 - 20:16

На Полтавщині зайнята майже половина ліжок для хворих на COVID-19

У Полтавській області наразі досить напружена ситуація з поширенням коронавірусної інфекції. Із кожним днем кількість і нових випадків захворювання на COVID-19, і смертей від нього зростає. Про це сьогодні під час апаратної наради в голови облдержадміністрації повідомив директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак. За його словами, нині в стаціонарах лікувальних закладів Полтавщини перебувають 719 пацієнтів, наявні «ковідні» ліжко-місця заповнені на 46%.

– Ухвалено рішення щодо додаткового розгортання мережі закладів охорони здоров’я, які прийматимуть пацієнтів із коронавірусом, – зазначив головний медик області. – Минулого тижня ми мали високу цифру діагностованих випадків захворювання на COVID-19 – 739, із яких 16 – летальні. Можу впевнено сказати, що всі випадки смертей пацієнтів виникли через відсутність у них вакцинації та наявність низки супутніх хвороб.

Віктор Лисак зауважив, що не допустити росту захворювання й вимушеного переходу до «червоної» карантинної зони здатні лише дотримання протиепідемічних заходів та активна вакцинація населення. На сьогодні в регіоні повний курс щеплення пройшла 301 тисяча осіб.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах