8.02.2022 - 19:26

На Полтавщині визначили лауреатів обласної премії ім. Володимира Вернадського

Сьогодні відбулося засідання журі премії Полтавської обласної ради ім. В.І. Вернадського, заснованої з метою розвитку вітчизняної науки та підтримки талановитих науковців. Про це повідомили в облраді. Ознайомившись із поданими на здобуття відзнаки матеріалами та розглянувши наукову діяльність претендентів, журі визначило як переможців:

– викладачку відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету» Вікторію Балюк у номінації «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах І, ІІ рівнів акредитації» (за значні здобутки в науковій, освітянській та методичній діяльності, вагомий особистий внесок у справу підготовки фахівців для народногосподарського комплексу України);

– докторку філологічних наук, професорку кафедри германської філології та перекладу Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка» Тетяну Кушнірову в номінації «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах ІІІ, IV рівнів акредитації» (за плідну дослідницьку роботу, впровадження інновацій в освіті, діяльність, пов’язану з популяризацією та вивченням наукової спадщини В.І. Вернадського);

– професорку кафедри менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського Тетяну Устименко в номінації «Наукова діяльність на підприємствах, в установах та організаціях» (за багаторічну дослідницьку та науково-методичну діяльність, пов’язану з впровадженням інфомедійної грамотності в освіті області).

Урочисте нагородження лауреатів відбудеться в Полтавській обласній раді до дня народження Володимира Вернадського, яке відзначається 12 березня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах