8.11.2021 - 12:01

На Полтавщині розпочинається масштабний проєкт протидії домашньому насильству та насильству за ознаками статі

Полтавська обласна державна адміністрація в особі заступниці голови ОДА Катерини Рижеченко спільно з депутаткою Полтавської обласної ради Юлією Цибульською за участі громадської організації «Інша Жінка» анонсують старт із листопада 2021 року проєкту «Досить!» на підтримку боротьби з домашнім насильством та насильством за ознаками статі, а також запобігання їм у всіх 60 територіальних громадах Полтавщини.

Проєкт буде діяти постійно та передбачає системну роботу над зниженням рівня домашнього насильства в області та підтримку постраждалих, а саме: пошук їм нового житла, професійну переорієнтацію, сприяння в працевлаштуванні, психологічну та юридичну допомогу.

До проєкту вже долучились депутатки Полтавської міської ради Марина Пілатова, районних рад Анжеліна Прушковська, Юлія Кривошеєва, Марина Шкурупій. Вони будуть активом у Полтаві та районі, разом із координаторкою Наталією Сичовою допомагатимуть отримувати позитивні результати та зміни у сфері протидії насильству.

Проєктом «Досить!», який має власний сайт, передбачено:

1)         діяльність платформи, де можна отримати психологічну, юридичну, іншу допомогу в один клік абсолютно анонімно;

2)         серію конфіденційних зустрічей у громадах області не для галочки, а для допомоги. Тому – тільки практичні поради та знання, як діяти правильно в складних життєвих обставинах;

3)         безкоштовне проживання для постраждалих від насильства;

4)         групову терапію для постраждалих, безкоштовні послуги дитячого психолога;

5)         професійну переорієнтацію, нову роботу для фінансової незалежності постраждалих;

6)         допомогу одягом, взуттям, побутовими речами в критичних ситуаціях;

7)         співпрацю з власниками готелів для можливості розміщення постраждалих у кризових ситуаціях;

8)         встановлення тренду на нульову толерантність до насильства;

9)         громадський контроль над роботою структур, що задіяні у сфері запобігання та протидії насильству та оцінювання показників їхньої ефективності;

10)       співпрацю в реалізації спільних ініціатив та проєктів з органами поліції, соціального захисту, громадським сектором, міжнародними фондами, депутатами, місцевою, регіональною владою.

Для того що звернутись за допомогою, стати волонтером, дізнатись про анонси зустрічей, заходів чи отримати більше інформації, можна зайти на сайт проєкту. 

Проєкт розпочнеться масштабною адвокаційною кампанією на підтримку боротьби з насильством, яка полягатиме в проведенні серії конфіденційних зустрічей у територіальних громадах для жінок. Їхньою метою є не надання загальної інформації про насильство, а конкретна допомога та реагування на випадки, які стануть відомими під час таких зустрічей.

Про заходи сповіщатимуть відповідальні особи в ТГ. Також ця інформація буде на розміщена на сайті Департаменту праці та соціального захисту Полтавської ОДА.

Уже протягом листопада-грудня такі зустрічі відбудуться в Полтаві, Омельнику, Кобеляках, Нових Санжарах, Козельщині та Кременчуку.

Настав час сказати насильству «Досить!». І ми зробимо це з вами разом!

Із питань дії проєкту можна звертатись за телефоном ГО «Інша Жінка» 050-149-70-63, а також до координаторок проєкту:

Сичова НаталiяПолтавському й Миргородському районах)

Тел: +38 066 229 03 49
E-mail: womandivergent.pl@gmail.com

Куркач МаринаКременчуцькому та Лубенському районах)

Тел: +38 067 782 28 64
E-mail: pochuitishu@gmail.com

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах