2.03.2022 - 19:19

На Полтавщині почали виплачувати пенсії за березень

Сьогодні, 2 березня, тобто раніше від законодавчо визначеного терміну, усі люди, які вийшли на заслужений відпочинок (у нашій області таких – майже 414 тис. осіб), почали одержувати соціальні гарантії за поточний місяць. На кінець дня повністю профінансовано пенсії колишніх військовослужбовців, а також тих, хто одержує виплати через поштові відділення та банківські установи з 4 по 10 березня та з 4 по 9 березня відповідно.

Більшість пенсій перераховано на підставі урядової постанови від 16 лютого 2022 року, тому виплати почнуть надходити в підвищених розмірах. Певна річ, лише в тих випадках, коли підвищення законодавчо обґрунтовані.

Як зазвичай буває під час масових перерахунків, збільшення виплат у кожного пенсіонера буде різним, адже розраховується показник індексації за спеціальною формулою з урахуванням зростання інфляції й збільшення середньої заробітної плати за три попередні роки.

Найбільша кількість людей – понад 108 тисяч – одержать підвищення до 100 грн. Близько 89 тис. пенсій зростуть на 100-200 грн. Зважаючи на те, що люди свого часу мали різні заробітки та мають різну тривалість страхового стажу, зафіксовані й більш значні суми підвищень, зокрема:

– 350-400 грн – 16, 3 тис. осіб;

– 400-450 грн – 19,3 тис. осіб;

– 450-500 грн – 19,3 тис. осіб.

У майже 26 тисяч полтавських пенсіонерів у березні виплати зростуть на 1000 й більше грн.

Крім того, людям, чиї пенсії не підпадають під індексацію (були призначені протягом останніх трьох років), із 1 березня буде здійснена щомісячна доплата в розмірі 135 грн.

За матеріалами Фейсбук-сторінки Головного управління Пенсійного фонду України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах