25.02.2022 - 01:28

На Полтавщині оголошено загальну мобілізацію (доповнено)

24 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ №69/2022 «Про загальну мобілізацію». Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Генерального штабу ЗСУ.
– У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, на підставі пропозиції Ради національної безпеки йоборони України, відповідно до ч. 2 ст. 102, пп. 1, 17, 20 ч. 1 ст. 106 Конституції України постановляю оголосити та провести загальну мобілізацію, – ідеться в документі.

Серед областей, у яких проводитимуть набір, – Полтавська. Мобілізація триватиме протягом 90 діб від дня набрання чинності даним указом. Призов військовозобов’язаних, резервістів та залучення транспортних засобів для забезпечення потреб ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, Держприкордонслужби України, Держспецслужби транспорту, Держслужби спецзв’язку та захисту інформації , інших військових формувань України здійснюватимуть в обсягах, визначених згідно з мобілізаційними планами.

Доповнено. Державна прикордонна служба України повідомляє, що у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану виїзд з України для окремої категорії громадян тимчасово обмежено. Зокрема, заборонено виїзд за межі держави громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років. Така норма буде чинною в період правового режиму воєнного стану.
Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах