23.02.2021 - 09:55

На Полтавщині можуть створити комунальне підприємство з транспортування газу

22 лютого відбулося засідання робочої групи, створеної під час сесії облради в січні, із вивчення питання щодо визначення права власності газорозподільних мереж Полтавської області, під час якого присутні розглянули відповіді на звернення депутатів облради щодо вказаних мереж. За словами голови робочої групи Руслана Богдана, конкретних відповідей народні обранці, зокрема щодо стану ГРМ, укладених договорів на розподіл газу зі споживачами, розшифровування структури чинного тарифу на транспортування та розподіл блакитного палива, не отримали.

Як повідомили в обласній раді, члени робочої групи звернули увагу на необхідність визначення права власності газотранспортних мереж низького й середнього тиску, а також перевірки виробничо-технологічних витрат, які оператори ГРМ враховують під час формування тарифів на розподіл газу. На засіданні наразі ухвалили звернутися з запитом до регіонального представника Фонду державного майна України щодо переліку ГРМ низького й середнього тиску на території Полтавщини, які перебувають у державній формі власності.

У перспективі члени робочої групи бачать можливість передати газорозподільні мережі в спільну власність територіальних громад регіону та створити обласне комунальне підприємство з транспортування та розподілу газу.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах