4.11.2023 - 23:09

Міський духовий оркестр «Полтава» відзначив своє 28-річчя (фото)

Увечері 3 листопада в Центрі культури та дозвілля відбувся концерт із нагоди дня заснування міського духового оркестру «Полтава». 28 років колективу, що має у своєму доробку безліч цікавих композицій, а у своїй скарбничці – нагороди численних міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів, виповнилося 1 листопада.

 

А увечері 3 листопада з нагоди цього свята оркестр-іменинник під орудою художнього керівника й головного диригента, заслуженого артиста України Едуарда Головашича презентував містянам нову програму – «Саунд-треки відомих кінохітів». До неї ввійшли музичні теми з таких популярних фільмів, як «Титанік», «Аладдін», «Чоловік і жінка», «Іграшка», «Богемська рапсодія», мультиплікаційного серіалу «Рожева пантера» та навіть стрічки «Месники», знятої за мотивами коміксу.

 

 

Серед запропонованих увазі публіки творів були саунд-треки як до історичних драм на кшталт «Списку Шиндлера», так і до пригодницьких картин на зразок «Піратів Карибського моря», як пісні з багатосерійних робіт, наприклад, 27-серійної саги про вигаданого британського розвідника Джеймса Бонда, так і ті, що стали музичною складовою не одного фільму, наприклад, «I Love You Baby» (12 картин).

 

 

 

 

 

Півторагодинна програма викликала непідробні захоплення в слухачів. На адресу виконавців лунали щирі слова подяки та бурхливі оплески.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах