2.04.2022 - 20:41

Лікарня інтенсивного лікування в Полтаві надає послуги цілодобово

Лікарня інтенсивного лікування Полтавської міської ради працює в цілодобовому режимі. Тут функціонують хірургічне відділення, травматологічне, гострої цереброваскулярної патології, неврологічне, терапевтичне, дитяче інфекційне та відділення екстреної невідкладної медичної допомоги. Про це повідомили на офіційному Телеграм-каналі ПМР.

Заклад забезпечено необхідними ліками та виробами медичного призначення. Лікарня оснащена високотехнологічним діагностичним обладнанням (комп’ютерним томографом, рентгендіагностичними апаратами, відеоендоскопічними, обладнанням для лабораторної діагностики, апаратами для ультразвукового дослідження).

У штатному режимі тут працює амбулаторно-поліклінічна служба. Відділення екстреної невідкладної медичної допомоги проводить безкоштовну діагностику та лікування гострих травм і захворювань різного ступеню складності. Міське відділення гострої цереброваскулярної патології надає допомогу пацієнтам із гострим мозковим інсультом та безкоштовно проводить тромболітичну терапію препаратом, закупленим за кошти бюджету Полтавської громади. У стаціонарних відділеннях хірургічного профілю здійснюється весь спектр загальнохірургічних втручань, операції при травматичних ушкодженнях. Окрім того, 1 квітня відновило свою роботу відділення реабілітації, у якому отримують медпослуги пацієнти з патологією нервової системи та опорно-рухового апарату.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах