25.05.2021 - 19:45

Кількість рекламних конструкцій у Полтаві планують скоротити

Сьогодні під час наради, що відбулася в КП «Інститут розвитку міста», обговорили ситуацію з рекламними конструкціями в Полтаві. Як зауважив заступник міського голови з питань експлуатації та розвитку міського господарства Євген Ричка, нині ці щити зовні є не досить привабливими. Бетонні блоки розміщені в зелених зонах і псують вигляд обласного центру.
На засіданні міськвиконкому вже ухвалили рішення зменшити до кінця року кількість рекламних конструкцій на 20%. Графік скорочень власникам цих споруд треба подати до кінця наступного тижня, повідомили в пресслужбі міськради.
Щодо зовнішнього вигляду конструкцій на нараді запропонували запровадити єдиний підхід, пофарбувати в один колір, наприклад, графітовий, не розміщувати додаткових наліпок. Заслухати підприємців із цього приводу готові впродовж трьох тижнів, після чого буде винесено остаточне рішення.
Окрім того, місто хочуть поділити на три зони (три кільця – від найменшого до найширшого) й за чотири роки закопати по них бетонні опори рекламних щитів. Історичну зону, наприклад, планують облагородити вже до січня 2022-го. Ті об’єкти, опори яких неможливо сховати під землю через близькість комунікацій, збираються зробити естетично привабливими, можливо, декорувати тротуарною плиткою або стилізувати під лавки.
Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах