3.06.2020 - 15:01

Із 5 червня – чергове послаблення карантину

Сьогодні під час засідання Кабінет міністрів України ухвалив рішення скасувати ще деякі обмеження карантинних заходів. Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своєму Телеграм-каналі, із 5 червня буде дозволено роботу закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів. До цього часу, нагадаємо, вони могли працювати лише «на винос» і відкривати літні майданчики біля своїх об’єктів. Особи старше 60 років зможуть не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції. Перебування людей у приміщенні при проведенні релігійних заходів обмежуватиметься з розрахунку одна особа на півтора квадратних метри (раніше – на 10 кв. м). Також урядовці дали дозвіл на:

  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі;
  • ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Крім того, 5 червня в Україні буде відновлене внутрішнє авіаційне сполучення (міжнародне, із державами, які відкрили свої аеропорти для рейсів із нашої країни, – із 15-го). У легкових автомобілях можна буде перевозити пасажирів у кількості до п’яти осіб разом із водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

– У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень, – повідомив глава КМУ.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах