19.05.2022 - 00:17

Інспекція з контролю за благоустроєм чергуватиме в полтавських парках

Починаючи від сьогодні інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним і санітарним станом міста чергує в полтавських парках. Це зроблено задля дотримання громадянами правил вигулу собак і котів.

– Шановні містяни та гості нашого міста, хочу звернутись до вас! Кожен громадянин України хоче та мріє жити, як у Європі, де чисто, красиво й де діють закони. Так сталось, що в країні йде війна, але ж це не привід смітити, захаращувати місто та порушувати правила благоустрою й узагалі норми поведінки! Ми всі найперше люди, давайте будемо ввічливими та толерантними один до одного, поважатимемо працю інших! – звернувся до полтавців і гостей населеного пункту в соціальній мережі «Фейсбук» начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним і санітарним станом міста Максим Малько. – Прошу, будь ласка, вигулювати своїх чотирилапих друзів у спеціально відведених місцях. У парках та скверах гуляють люди, бавляться діти, і за цим не приємно спостерігати, більш того, вступити в щось…

Також керівник інспекції нагадав, що за порушення правил тримання й вигулу собак і котів у Полтаві власник тварини понесе адміністративну відповідальність (ст. 154 КУпАП).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах