17.09.2021 - 19:56

Хто виступатиме на фестивалі «Полтавська галушка»

О 12-й годині 18 вересня на Соборному майдані в обласному центрі стартує Міжнародний фестиваль «Полтавська галушка». На час дводенного заходу передбачені виступи заслужених артистів України, артистів обласної філармонії, обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, творчих центрів, солістів і колективів як, власне, Полтавської громади, так і інших: Ромоданівської, Лубенської, Оржицької тощо. Загалом у дводенній концертній програмі братимуть участь:

  • заслужена артистка України Тетяна Садохіна,
  • заслужена артистка України Наталія Май,
  • заслужений артист України Валерій Соколик,
  • заслужений артист України, провідний соліст Полтавської обласної філармонії Микола Гармаш,
  • Дмитро Соколов, директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи,
  • Жанна Лтавська, солістка обласної філармонії,
  • Маргарита та Геннадій Рагуліни,
  • дует «Violin Cover Mix» – Альона Киба та DJ Cherkasoff,
  • Кирил Май і гурт «Майкідс»,
  • студія естрадного вокалу Геннадія Рагуліна,
  • творчий центр Олега Писаренко,
  • солісти Олена Ковтун, Андрій Буторін, Наталія Прокопченко, Олександр Близнюк, Діана Хаірбекова, Анастасія Радченко, Наталія Шевченко, Наталія Микитченко, Юлія Твердохліб, Владислав Литвиненко, Олександр Онупко,
  • народний ансамбль народного танцю «Джерело» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтва ім. І.П. Котляревського,
  • ансамбль народного танцю «Візерунки»
  • пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава» обласної філармонії,
  • зразкова аматорська група народного співу вокально-хорової студії «Домінус»,
  • вокальний квартет «Наші серця» Оржицької громади,
  • Центр моди «Століття краси»,
  • народний аматорський фольклорний ансамбль «Горлиця» Красногорівського сільського будинку культури,
  • танцювальний колектив «Кумоньки» Білоцерківського сільського будинку культури,
  • інструментальний квартет (Олександр Близнюк, Володимир Близнюк, Віктор Рожко, Іван Касьяненко),
  • народний драматичний колектив «Жіночий театр» та зразковий театр читця «Українська світлиця» Центру культури і дозвілля виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради,
  • «Веселі музики» Токарівського сільського будинку культури,
  • фольклорний колектив «Вербиченька» села Мальці Кременчуцької громади,
  • народний фольклорний аматорський ансамбль «Яворина» села Солониця Лубенської громади,
  • народний аматорський гурт «Ренесанс» Тростянецького будинку культури,
  • народний самодіяльний ансамбль танцю «Весна» Полтавського національного педагогічного університету (ПНПУ) ім. В.Г. Короленка,
  • студентський театр мод факультету технологій та дизайну ПНПУ ім. В.Г. Короленка,
  • народний аматорський вокальний ансамбль «Надія» Карлівського міського будинку культури,
  • вокальний гурт «Ейфорія» Карлівського міського будинку культури,
  • дитячий ансамбль ударних інструментів «Живі барабани» Полтавської дитячої музичної школи №1 ім. П.І.Майбороди,
  • народний аматорський ансамбль сучасної пісні «Мал-а-хіт» Полтавського державного аграрного університету,
  • троїсті музики фольклорного ансамблю «Ворскла» Кобеляцької громади,
  • вокальний гурт «Родина» Новооріхівського будинку культури,
  • зразковий художній хореографічний колектив «Ренесанс» Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів №34,
  • танцювальний колектив Ромоданівського селищного будинку культури,
  • народний аматорський хореографічний колектив «Барвінок» Кобеляцької громади,
  • квартет «Парубки» Судіївського сільського будинку культури,
  • народний аматорський колектив «Дивограй» Судіївського сільського будинку культури,
  • зразковий художній ансамбль народного танцю «Каблучок» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ),
  • гурт «Іванівські куми» Кобеляцької громади,
  • пісенний гурт «Родина» Розсошенського будинку культури,
  • зразкова аматорська хореографічна студія «Каприз» Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень,
  • народний аматорський ансамбль танцю «Юність» Полтавського державного медичного університету (ПДМУ),
  • народний аматорський вокальний ансамбль «Мальви» ПДМУ,
  • вокальний чоловічий гурт «Пліка вокаліз» ПДМУ,
  • хореографічний колектив «Меліор» ПДМУ,
  • ансамбль бально-спортивного танцю «Орхідея» ПДМУ,
  • Ірина Григорова «А ми – украінки !»,
  • народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Тернівчанка» Центру культури і дозвілля Лубенської міської ради,
  • народний аматорський вокальний квартет «Сузір’я» Центру культури і дозвілля Лубенської міської ради,
  • народний аматорський ансамбль народного танцю «Світанок» Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень,
  • зразковий художній колектив Театр мод «Силует» Полтавського ОЦЕВУМ.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *