26.07.2022 - 15:54

Холодильники Beko: головні особливості побутової техніки

Необхідність придбати холодильник виникає нечасто – така техніка належить до пристроїв тривалої експлуатації. Тим більш відповідальним має бути вибір виробу відповідного бренду та марки з необхідними характеристиками. Багато покупців вважають: серед великої різноманітності домашньої техніки холодильники Beko заслуговують на особливу увагу. На чому ґрунтується цей висновок і в чому особливості техніки від популярного бренду – у матеріалі далі.

Причини популярності холодильників Beko

Техніка Beko зарекомендувала себе як надійні та довговічні пристрої з високою продуктивністю. Вироби турецького бренду можна гармонійно поєднувати з іншими предметами домашнього інтер`єру, з комфортом експлуатувати протягом багатьох років – холодильники відрізняються стильним дизайном та відмінною якістю.

Високі експлуатаційні характеристики цієї техніки забезпечують провідні позиції в топах продажів, а попит на обладнання постійно зростає. Завдяки відмінному поєднанню ціни-якості турецькі холодильники Beko популярні також і в Україні.

Особливості холодильників Beko

Одна з головних особливостей цих пристроїв – двоконтурна система охолодження. Передбачена окремо для холодильного відділу та для морозильної камери. Технологія забезпечує рівномірну циркуляцію холодного повітря, що не дозволяє змішуватися запахам продуктів. Серед особливостей холодильників Beko слід зазначити також:

  • великий вибір моделей з різними конструкційними характеристиками – однокамерні, двокамерні, з місткими контейнерами, додатковими полицями зі скла чи пластику;
  • низький рівень шуму – максимальний показник не перевищує 45 дБ;
  • стильний дизайн – продуманий до дрібниць зовнішній вигляд, у якому гармонійно поєднуються форми, пропорції та кольори;
  • автономна робота до 24 годин – для безперебійного функціонування у непередбачених ситуаціях;
  • економічність – більшість моделей належить до класу А+, що забезпечує економію до 20%.

Вибір холодильника Beko: ключові параметри

При виборі холодильника Beko крім стандартних параметрів обладнання на кшталт габаритів, потужності, кольору, дизайну, потрібно звернути увагу на специфічні характеристики:

  • автономне зберігання холоду – функція незамінна, якщо в будинку часто вимикають електрику;
  • наявність «фреш-зони» – дозволяє відокремлювати продукти, що швидко псуються (сир, м’ясо, рибу) для збереження їх смаку та зовнішнього вигляду;
  • спеціальні звукові сигнали та індикатори – полегшують контроль за роботою обладнання;
  • антибактеріальне внутрішнє напилення – запобігає швидкому розмноженню хвороботворних бактерій.

Деякі моделі холодильників турецького виробника оснащені системою Neo Frost – це вдосконалений варіант популярної No Frost.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах