19.05.2020 - 14:40

«Дитячі» виплати на Полтавщині призначили майже двом тисячам ФОП

За тиждень органами соціального захисту населення області на рівні районів було прийнято 1890 звернень на надання допомоги на дітей до 10 років від фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до І, ІІ груп платників єдиного податку. 908 заяв подали в електронній формі. Це, нагадаємо, одна з антикризових програм щодо посилення соціального захисту сімей у період карантину.

Як повідомила на апаратній нараді в Полтавській облдержадміністрації директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко, 99% заяв уже розглянули й призначили допомогу. Виплату проведуть на початку червня.

– Розмір допомоги на дітей віком до шести років – 1779 грн, на дітей віком 6-10 років – 2218 грн. Обоє батьків одночасно не зможуть її отримати, –  сказала посадовиця.

Вона також зауважила, що загалом у Полтавській області 26 тисяч ФОП. І важливо виявити всі родини, котрі потребують такої підтримки, упродовж травня, позаяк «допомога призначається з моменту звернення, і втрачати місяць для таких сімей неприпустимо».

Заяви щодо отримання даної виплати можна подати в органи соціального захисту населення через онлайн-сервіс Міністерства соціальної політики, дистанційні скриньки управлінь соцзахисту, центри надання соціальних послуг, органи управління ОТГ і направити поштою.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах