27.01.2021 - 23:28

Для студентів підвищили соціальну стипендію

27 січня на засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено постанову, якою передбачено підвищення розміру соціальної стипендії для студентів (курсантів) з-поміж дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації, депутат облради від партії «Довіра» Людмила Корнієнко.

Відтепер дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються, будуть виплачувати стипендію в сумі до 150% розміру прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку. Це 3592,5 грн.

Після досягнення такими дітьми 18 років стипендія в період навчання становитиме до 150% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на початок відповідного календарного року. Щомісячна виплата буде дорівнювати 3405 грн.

На сьогодні в Полтавській області проживає 423 студенти з-поміж дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які отримають підвищену соціальну стипендію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах