21.02.2022 - 13:10

Де на Полтавщині розташовані захисні споруди (карта)

На території області існує 767 захисних споруд, готових та обмежено готових до використання за призначенням, тобто сховищ і протирадіаційних укриттів. Їхнє розміщення вказано на інтерактивній карті, опублікованій на сайті Головного управління ДСНС у Полтавській області.

Захисні споруди позначено відповідними знаками. На карті є позначки, яка саме споруда подвійного використання розташована за адресою: підвал/підземний паркінг/підземний перехід, а також чи облаштовано на ній пандус. Натиснувши на значок, можна побачити адресу розміщення укриття, тип захисної споруди та кількість осіб, які можуть там перебувати, повідомили в облдержадміністрації.

Як зазначив т.в.о. голови ОДА Дмитро Лунін, наразі на Полтавщині безпекова ситуація стабільна й контрольована. Профільні служби оглядають захисні споруди та перевіряють їх на відповідність чинним нормам. На підприємствах і в установах обладнано 767 захисних споруд, у підвалах будинків – понад 8,5 тисячі. Наразі цього достатньо для будь-яких ситуацій.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах