21.12.2020 - 23:59

Через порушення карантину в нічних клубах забрали техніку

Поліція Полтави викрила 4 нічні розважальні заклади, що надавали послуги з порушенням санітарних правил та норм, визначених чинним законодавством у сфері захисту населення від інфекційних хвороб. За фактом порушення відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України, повідомили у відділі комунікації поліції області.

– Всупереч забороні нічні заклади Полтави надавали послуги після 22-ї години та грубо ігнорували вимоги щодо кількості відвідувачів. На підставі ухвали слідчого судді Октябрського районного суду поліція провела 4 обшуки за адресами розташування розважальних закладів. Вилучили оргтехніку, системи відеонагляду, касові апарати, термінали тощо, – повідомив начальник Полтавського відділу поліції Сергій Бейгул.

Наразі тривають слідчі дії, призначені експертизи.

Для довідки. Стаття 325 ККУ. Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням

  1. Порушення правил та норм, встановлених із метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом від однієї до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис. грн до 51 тис. грн) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
  2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах