9.08.2021 - 21:09

Багатодітні малозабезпечені сім’ї Полтави отримають допомогу на дітей-школярів

Багатодітні малозабезпечені родини обласного центру зокрема та Полтавщини загалом отримають одноразову грошову допомогу у розмірі 2000 грн на кожну дитину шкільного віку. Про це повідомив Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Відповідне рішення ухвалено урядом минулого тижня.

Одноразову допомогу буде виплачено багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим родинам, на кожну дитину, яка станом на цю ж дату має 6-18 років (включно).

Для отримання грошей подавати будь-які додаткові документи не потрібно. Весь обсяг роботи виконають без залучення одержувачів соцдопомоги за наявними в управліннях соціального захисту населення документами. Виплати проведуть цього місяця на рахунки одержувачів, відкриті в банківських установах, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

Багатодітним сім’ям, які в серпні звернуться за продовженням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або за її призначенням вперше та їм буде призначено вказану допомогу, гроші на дітей шкільного віку виплатять у вересні.

– Звертаємо увагу, що розмір одноразової грошової допомоги не буде включатись під час обчислення сукупного доходу сім’ї для призначення всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї, – ідеться в повідомленні департаменту.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах