8.11.2022 - 15:02

Асфальтування по опалому листю, або Пригоди працівників “Полтававодоканалу”

Учора на Огнівці полтавець зафіксував на відео, як на шар опалого листя засипають асфальт, закриваючи яму на тротуарі. Відзняті кадри потрапили в мережу й викликали бурхливе обговорення серед містян.

Автор відео, оприлюдненого на одному з полтавських Телеграм-каналів, зафіксував не тільки те, як робітники лопатами кидали з бортової вантажівки свіжий асфальт, а й машину, на якій приїхали. Тож журналісти іншого місцевого онлайн-видання спробували визначити, кому належить авто, а отже, хто підрядник. Однак помилилися.

На ділянці біля навчально-виховного комплексу №16 працювали робітники КП «Полтававодоканал».

Після ремонту мереж підприємство зобов’язане виконати благоустрій території, на якій проводило роботи. Саме його бригаду й зафіксували на камеру вчора. Та й сьогодні, бо працівники комунального підприємства повернулися на це ж місце зранку та почали знімати шар укладеного асфальту. Чим викликали неабияке здивування в жителів мікрорайону, котрі мали можливість спостерігати за вчорашніми роботами.

Щоб зрозуміти, що відбувається, журналісти нашого видання звернулися за роз’ясненнями до КП «Полтававодоканал». І ось що з’ясувалось.

– Остання точка робіт із благоустрою підступна тим, що матеріал для асфальтування втрачає з часом свою температуру. Тож працівники дуже поспішали, аби матеріал не вихолов остаточно. Звісно, краї ділянки обробили бітумом, ділянку заасфальтували й утрамбували. Однак температура асфальту не дала можливості виконати благоустрій якісно, – пояснила речниця підприємства «Полтававодоканал» Ірина Філоненко. – Утім, підприємство конструктивну критику сприймає, тому сьогодні наші працівники знову на цій ділянці все обрізали (учорашній асфальт довелося вийняти), засипали щебенем – виконуємо благоустрій належної якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах