21.05.2020 - 23:59

49 нових «швидких» виїдуть на маршрути по Полтавській області

Сьогодні відбулася передача 49 автомобілів екстреної медичної допомоги, що придбані для нашого регіону за кошти Світового банку. Доки тривала процедура оформлення, 25 «швидких» стояли на стадіоні «Ворскла», іще 24 – на автобазі Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Очільник останньої Олег Синєгубов особисто перевірив оснащення карет «швидких» відповідно до всіх документів.

Машини обладнані  GPRS-системами, киснем, дефібриляторами, моніторами пацієнта та іншою медичною апаратурою.

– Починаючи з минулого року на Полтавщину надійшли 165 нових автомобілів екстреної медичної допомоги. За останню партію Світовий банк розрахувався лише кілька тижнів тому. Потім була реєстрація в сервісному центрі МВС, сьогодні вже отримали номери. До цього часу ми мали десь зберігати «швидкі». 24 стояли на автобазі ДОЗ, решта безплатно зберігалася на футбольному стадіоні. Просто не було іншого належного великого закритого приміщення, – повідомив голова ОДА.

Олег Синєгубов пообіцяв, що вже 22 травня нові автомобілі екстреної медичної допомоги роз’їдуться по маршрутах.

– На сьогодні автопарк «швидких» Полтавської області повністю оновлений. Раніше найновіші машини в службі екстреної допомоги були 2013 року випуску. І якщо деякі підлягали ремонту й залишалися на ходу, то їхнє оснащення було дуже застарілим і потребувало осучаснення, – розповів начальник відділу мобілізаційної роботи та медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Мохначов.

Нагадаємо, що оновлення автопарку ЕМД Полтавщини відбулося за кількома програмами. Машини закуплені за кошти Світового банку, державні та обласні (загальна вартість – 35 млн грн).

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах