29.07.2020 - 15:03

200 балів на ЗНО на Полтавщині отримали 12 випускників (оновлено)

Вісім випускників закладів загальної середньої освіти Полтавської області отримали двохсотбальні результати за виконання завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомили на сайті Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Так, найвищими балами з математики можуть пишатися учні Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка, підопічні вчительки Олени Жукової Софія Мельник та Іван Добровольський. Максимальний результат із англійської мови мають випускниці полтавської гімназії №6 Ольга Світлична (педагогиня – Алла Лебедь), Кременчуцького ліцею №17 «Вибір» ім. М. Г. Неленя Дарія Мещерякова (учителька – Оксана Бондар) та випускник Новосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дмитро Мороз (педагогиня – Світлана Злобинець). Найвищі бали з історії України отримала Ярослава Окара, що закінчила науковий ліцей №3 в Полтаві (учителька – Оксана Каневська). На всі 200 з біології відпрацював випускник Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6, підопічний Тетяни Давиденко, Андрій Петренко.

А от випускниця Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Олександра Дубовик показала найкращий результат двічі – одержала по 200 балів і з математики, і з біології, яким її навчали відповідно вчительки Олена Гнаток і Людмила Шевченко.

Оновлення від 29 липня. Сьогодні на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання з географії та хімії були розміщені результати, згідно з якими до когорти полтавських двохсотбальників додалися ще чотири випускники. Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, серед тих, хто успішно виконав усі завдання сертифікаційної роботи з хімії – колишні учні Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» Олександр Згінник та Володимир Краплина, яких навчав Сергій Джавахішвілі, і випускник комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського» Олексій Липенко (учителька – Людмила Воробйова). Максимальний результат із географії отримав Іван Вовчок, який закінчив Полтавську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5 і вищезгаданий предмет освоював за педагогічного супроводу Ольги Бардіної.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах