20.04.2023 - 11:50

До Міжнародного дня джазу «Полтава» підготувала цікавий вечір

Вечір джазу від біг-бенду міського духового оркестру «Полтава» під керуванням Едуарда Головашича – це чудова нагода послухати живу музику й відчути дух свободи.

У концертній програмі до Міжнародного дня джазу пролунають відомі й улюблені композиції як оригінальному виконанні, так і в цікавих оранжуваннях і фантазіях. Музиканти перенесуть вас у світ неповторної атмосфери джазу. Ви зможете насолоджуватися неймовірним звучанням духових інструментів: саксофону, тромбону, труби, адже саме вони королі цього концерту. Хоча й без гітари, барабанів теж ніяк…

На сцені будуть справжні ювеліри, відомі своєю технікою та вмінням передавати емоції через музику. Композиція Гордона Гудвіна «Bacroow politics» у виконанні групи трубачів Андрія Войтенка та Андрія Овчаренка, Антона та Олексія Оріщенків, Ігоря Левера –  не тільки підніме настрій, а й змусить піднятися з місця, аплодувати та танцювати… Свою майстерність продемонструють і саксофоністи Олександр Бакало, Володимир Смірніцький, Артем Опошнян, Олександр Несєвров та Віктор Баластрик. У їхньому виконанні прозвучить композиція «Four Brothers» Джиммі Джюффрі.

Разом із біг-бендом виступить полтавська джазова співачка Лідія Гринь. Вона професійно володіє всім традиційним арсеналом джазового вокалу й майстерно його використовує. Справжньою окрасою стане соло володаря «Золотого саксофону» Олександра Бакала «LonelyStreet» Семмі Нестико в супроводі бенду.
Не пропустіть можливість насолодитися неймовірним виступом талановитих музикантів та отримати масу емоцій від джазу!

Приходьте разом із друзями або близькими, відчуйте незабутній настрій та задоволення від концерту.

Квитки можна придбати в касі театру ім. М.В. Гоголя або на сайті Інтернет-білет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах