12.03.2020 - 20:54

Через початок карантину визначна подія перетворилася на камерну презентацію

Сьогодні в залі для урочистих подій Національної академії мистецтв України відбулося відкриття персональної виставки «Гармонії» решетилівської майстрині Ольги Пілюгіної. Увазі відвідувачів був представлений 21 гобелен. В експозиції розмістили як уже відомі твори, так і зовсім нові. Вони розповідають про гармонію світу, створеного Богом та наповненого красою, любов’ю талюдським розумом, що прагне осягнути Його велич; гармонію Всесвіту й свідомості; гармонію думок і почуттів, минулого, сучасного та майбутнього; гармонію стосунків, традицій і розвитку, форм, ліній, кольорів і фактур, йдеться на сайті НАМ. Центральну частину прикрасив диптих «День і Ніч», над яким мисткиня працювала понад рік.

На жаль, через запровадження карантинних заходів на відкритті виставки зібралося не дуже багато людей. Але це було вельми поважне представництво – із визначною подією решетилівчанку вітали від імені національних академій України, творчих спілок.

Ця виставка про гармонію Світу, .

 

Твори цікаві своєю фактурою, глибиною, теплом та особливою кольоровою гармонією. Гобелени виконані у давній техніці двостороннього гладкого ручного ткання натуральними вовняними нитками.

 

 

 

 

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах