21.04.2020 - 15:09

Розмір мінімальної допомоги для безробітних підвищили до тисячі гривень

Розмір виплат для осіб, котрі одержують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної платні й страхового стажу, на період карантину підвищений із 650 до 1000 грн. Про це повідомили в Кабінеті міністрів України через «Урядовий портал». Таке збільшення передбачено постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування, що набула чинності перед великодніми вихідними. Ця норма застосовується з 12 березня, тобто початку карантину, і діятиме впродовж 30 календарних днів після його закінчення.

Збільшену допомогу одержуватимуть:

  • ті, хто протягом 12 місяців, що передували реєстрації в службі зайнятості, мали страховий стаж менший за півроку або були звільнені з останнього місця роботи з негативних причин (наприклад, за прогул);
  • молодь, котра закінчила або припинила навчання в середньому чи вищому навчальному закладі, звільнилася зі строкової військової служби та яка потребує сприяння в працевлаштуванні на перше робоче місце;
  • внутрішньо переміщені особи, які документально не можуть підтвердити періоди своєї зайнятості.

Усім безробітним, котрі стали на облік у період карантину й отримують допомогу в розмірі 650 грн, цю суму автоматично перерахують із першого дня реєстрації в службі зайнятості.

Нагадаємо, у період карантину реєстрація безробітних здійснюється з першого дня подання відповідної заяви до центрів зайнятості. Виплата допомоги по безробіттю призначається з першого дня реєстрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах