16.03.2020 - 18:03

Полтава переходить на більш жорсткий варіант карантину

Із 17 березня по 3 квітня в обласному центрі не працюватимуть такі об’єкти загального користування незалежно від форм власності:

– культурно-розважальні заклади: кінотеатри, театри, музеї, галереї, бібліотеки, дитячі кімнати тощо;

– заклади побутового обслуговування: СПА-салони, сауни, косметологічні кабінети, перукарні, кабінети масажу, тату-салони;

– торгово-розважальні та торгові центри, окрім розташованих у них аптек і продуктових магазинів, а також магазинів із продажу зоотоварів;

– спортивні заклади: фітнес-клуби, тренажерні зали, басейни, спортивні майданчики, стадіони тощо;

– усі типи ринків: ярмарки, торговельні павільйони, лотки та інші тимчасові споруди;

– заклади ресторанного господарства: кафе, бари, клуби, дискотеки.

Відповідне рішення задля попередження розповсюдження коронавірусної інфекції прийняли на позачерговому засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради.

У закладах ресторанного господарства, розташованих у готелях, дозволяється надавати послуги з харчування тих, хто проживає в цих готелях. Крім того, дозволяється працювати закладам із доставкою товарів та їжі замовнику за місцем перебування, повідомили в пресслужбі міськради.

Проведення службових та особистих прийомів громадян також скасовуються, а доступ полтавців та гостей міста до будівлі ПМР і виконавчих органів, будівель районних у місті Полтава рад та їхніх виконавчих органів буде обмежений.

У звичному режимі в обласному центрі працюватимуть: продуктові магазини, аптечні заклади, банківські установи, магазини зоотоварів, автозаправні станції, транспорт і станції технічного обслуговування.

– Таке рішення не завчасне, це – дії на випередження, такі заходи спрямовані на те, щоб не дати коронавірусу можливості розповсюдження. Якщо ми цього не зробимо зараз, будемо вимушені робити після спалаху, але тоді доведеться боротись і з наслідками, – пояснив секретар міської ради Олександр Шамота.

Загалом в Україні станом на кінець дня 16 березня режим карантину посилили такі міста, як Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Ужгород.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах