15.04.2020 - 15:00

Медикам Полтавщини допомогли вже на 66 мільйонів

Розповідаючи сьогодні в облдержадміністрації під час брифінгу для журналістів про ситуацію з захворюваністю на COVID-19 у регіоні, перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін повідомив, що наразі лікарням області активно допомагають як представники бізнесу, так і окремі громадяни. Загалом до боротьби з недугою долучилися вже понад 300 підприємців. Вони надали медзакладам допомоги на 66 млн грн. Це й обладнання, і засоби індивідуального захисту.

Як розповіли в пресцентрі Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, Благодійний фонд «Разом з Кернел» закупив для КНП «Решетилівська центральна районна лікарня» монітор пацієнта, 100 поршневих ручних насосів, дезінфекційні засоби тощо. ТОВ «Кернел Трейд» надав електрокардіограф, п’ять пульсоксиметрів, костюми біологічного захисту, захисні маски, окуляри, рукавички. Від народного депутата Олега Кулініча також надійшла допомога у вигляді тестів, респіраторів, рукавичок, бахіл, антисептиків.

КНМП «Глобинська центральна районна лікарня» отримала від ТОВ «ПОЛТАВА-ЛОГІСТИКА» 100 захисних костюмів і комбінезонів для лікарів, лаборантів, 10 захисних масок (екранів). Фірма «Цукрагропром» придбала спектр дезінфекційних засобів, «Полтавазернопродукт» – три пульсоксиметри, протиепідемічні комплекти одягу, тести для діагностики коронавірусу, рукавички, окуляри, деззасоби. ПП Кошиль надав захисні екрани та окуляри, ранцевий оприскувач, ПВХ-плівку тощо. Від агрофірми «Соняшник» надійшло 50 захисних комбінезонів та понад 400 пляшок мінеральної води. ФОП «Олефір» було передано 30 захисних комбінезонів і 1000 літрів бензину. Агрофірма «Альтарес» придбала для потреб медиків 45 захисних щитків, а ТОВ «Агро-Тандем» – антисептики та деззасоби. ФГ «Агросвіт-СВ» були закуплені пральна та сушильна машини. Пральну машину закупило й ФГ «Златопіль». Від «Астарта Київ», Глобинський переробний завод лікарня отримала засоби індивідуального захисту та дезінфекції.

Таку ж допомогу надали й КНП «Кременчуцька центральна районна лікарня». ТДВ «Кременчуцька птахофабрика» забезпечила медиків свого району поліпропіленовими комбінезонами на блискавці. Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» закупив два пірометри, одноразові халати, рукавички, окуляри, маски та дезінфікуючі засоби. Від приватної особи медикам району була передана партія респіраторів.

ПП «Агромаш», ТОВ «Укравіт Агро» та ПП «СПМК-8» допомогли КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В.Радевича» засобами захисту та дезінфекції.

На рахунок КНП «Кобеляцька центральна районна лікарня» останніми днями надійшла суттєва фінансова підтримка від депутата обласної ради Геннадія Коваленка, ПРАТ «Придніпровський спецкар’єр», ФГ «Гектор», ТОВ «Зоря», ТОВ АФ «Добробут», ТОВ «Кернел Трейд», БФ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», СФГ «Шанс», дорожнього підприємства «Онур». Крім того, продуктами харчування для хворих районній лікарні допомогли СК «Радянський», ФГ «Україна», СФГ «Ліс».

КНП «Машівська ЦРЛ» отримала від ТОВ «Надежда Трейд» ЗІЗ та дезінфектори, гроші від СП ПГКН на придбання п’яти пересувних бактерицидних ламп і захисних рукавичок. ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС» надало медикаменти, засоби індивідуального захисту, ПП «Волков» – миючі засоби, АТ «Укргазвидобування» – 198 тис. грн для придбання кисневого концентратора.

Агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» передала КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня» дефібрилятор-монітор ДКИ-Н-10 «АКСИОН-БЕЛ», 20 експрес-тестів для виявлення коронавірусу, 1000 медичних одноразових масок, 500 пар нітрилових рукавичок, 700 медичних одноразових шапочок, дезінфікуючу рідину та мило.

Для КП «Пирятинська центральна районна лікарня» від ТОВ «Давидівський дар» надійшли медичні костюми, бахіли, нарукавники, капюшони. Пральні машини, засоби індивідуального захисту, медикаменти, вироби медичного призначення та деззасоби заклад отримав від ТОВ «Пирятиндрев», ТОВ ПКЗ «Агро», БО «Благодійний фонд ім. Хідірян Оганеса Мікасовича», БФ «Баришівська зернова компанія», ПП А. Сімон та ін.

І це далеко не повний перелік того, що надавали й надають люди та підприємства для потреб закладів охорони здоров’я щодня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах