24.04.2020 - 14:14

За три місяці в Селещині має запрацювати нова сучасна амбулаторія

2020 року в Полтавській області заплановано відкрити 29 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Про це повідомив журналістам на сьогоднішньому брифінгу голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

– Ми контролюємо хід робіт на об’єктах програми «Велике будівництво», яку презентували президентові України. До неї входять 29 амбулаторій. Одну вже здали, на черзі – друга, – сказав керівник ОДА.

Як просувається зведення такого закладу в Селещині, що ввійшла до Машівської об’єднаної територіальної громади, він разом зі своїм першим заступником Дмитром Луніним перевірив 23 квітня. Нині тут уже облаштовані зовнішні стіни, покрівля, триває обладнання зовнішніх інженерних мереж і водопостачання.

– На черзі – внутрішні оздоблювальні роботи, облаштування фасаду, укладання плитки, фарбування, – розповів радник голови облдержадміністрації Олександр Ткач.

Будівництво амбулаторії в Селещині стартувало торік у грудні. Здати об’єкт у експлуатацію збираються в кінці липня – на початку серпня. А в кінці серпня, планується, медпрацівники вже зможуть розпочати прийом пацієнтів. Тут працюватимуть лікар, до речі, для нього передбачене житло, а також дві медичні сестри, повідомили в обласній державній адміністрації.

– У нас запроваджені карантинні заходи, ми боремося з поширенням коронавірусу, але будівництво таких об’єктів – принципове питання для нас. Вони дуже важливі для громади, району. Маємо їх завершити вчасно. Розуміємо, що по частині амбулаторій будуть питання, зокрема щодо підрядників. Дуже добре, що стосовно цієї амбулаторії таких питань немає. Це приклад того, що об’єднана територіальна громада піклується про своїх мешканців, – зазначив Олег Синєгубов.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах