21.02.2020 - 10:59

Депутатам облради пропонують попросити в держави грошей на добудову тубдиспансеру

Сьогодні о 10-ій годині в приміщенні Полтавської обласної ради на 30-ту позачергову сесію зібралися депутати, щоб обговорити та прийняти рішення щодо ситуації, що склалася в Нових Санжарах у зв’язку з розміщенням у медичному центрі в цьому селищі українців та громадян інших держав, евакуйованих із Китаю, де поширилася епідемія коронавірусу 2019-nCoV. На засідання прибуло 44 депутати з 83, присутні також голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, народні депутати України, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

На початку обговорення слово взяв голова облради Олександр Біленький. Він заявив, що ситуація в санаторії та навколо нього, поведінка наших земляків були неприпустимими. Але водночас констатував, що, коли півтора місяці звідусіль лунають «страшилки про коронавірус», а потім з’являється неофіційна інформація, що до Нових Санжар везуть людей, які начебто інфіковані, то можна зрозуміти стан жителів селища. І тут би потрібна була добре налагоджена комунікація, та «якщо місцева влада о сьомій-восьмій ранку дізнається взагалі про проведення цієї спецоперації, про що мова? Якщо люди вимагають від нас відповідей на запитання, а ми їх не можемо надати, тому що немає масиву інформації? Якщо про всі дії ми дізнаємося від офіційних речників МВС? Дійсно виникають питання». Олександр Біленький визнав, що думки й місцевих жителів, і керівництва Нових Санжар щодо непристосованості санаторію до обсервації мають під собою підстави, і закликав зробити з ситуації певні висновки.

– Якби в нас був збудований тубдиспансер, де були б відведені спеціальні карантинні зони, куди можна було б поміщати людей із підозрою на будь-яку хворобу, жодних питань не виникло б, – сказав очільник облради.

У зв’язку з цим на розгляд сесії планується винести проєкт рішення про звернення депутатів Полтавської області до президента України, прем’єр-міністра щодо виділення коштів із державного бюджету для добудовування тубдиспансеру з облаштуванням у ньому карантинних зон.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах