28.11.2023 - 19:44

Зернові сепаратори: як вибрати та купити відповідну модель для вашого господарства

Для того, щоб зерно зберігалося довго, не втрачало своїх початкових якостей, його необхідно ретельно очистити та просушити. Спеціально для цього було створене обладнання – зерноочисний сепаратор. Виробник KMZ Industries займається випуском машин для очищення зерна, що відрізняються якістю, надійністю.

Загальний опис і переваги

Головний принцип роботи сепараторів зерноочисних – розподіл зерна, домішок відповідно до фізичних властивостей. Обладнання має спеціальні решітки, де під впливом повітряних потоків домішки відокремлюються від зерна. В результаті не залишається ні каменів, ні соломи, ні пилу і т.п. Залежно від конкретної моделі конструкція обладнання може відрізнятись. Загалом це корпус, вентиляційні системи, вхідний отвір.

Очистити зерно та запустити його подальшу переробку без сепараторів неможливо. Завдяки застосуванню сепараторів вдається:

  • позбутися сторонніх домішок;
  • захистити продукцію від пошкоджень;
  • знизити витрати у процесі виробництва;
  • підвищити якість.

Продукція від виробника KMZ Industries

Зернові сепаратори можуть бути різними за продуктивністю, типом очищення, наявністю допоміжних функцій та іншого. Також рекомендується звернути увагу на зерно, а саме його характеристики. Який обсяг передбачається очищати, якою є вологість продукту і т.д. У компанії KMZ Industries можна зернові сепаратори купити різного типу. Між собою вони різняться конструкцією і продуктивністю.

Серед різновидів пропонованого обладнання:

  1. Машини для очищення зерна КБС. До цієї серії належать сепаратори, що можуть застосовуватися як у промисловості, так і сільському господарстві. Вони надійні, якісні та високопродуктивні.
  2. Обладнання призначене для фермерського елеватора. Своє застосування воно знайшло на невеликих підприємствах завдяки своїм невеликим габаритам.
  3. Повітряні. Завдяки повітряному потоку зерно швидко відокремлюється від наявних домішок.

Зерноочисні сепаратори можуть застосовуватись для очищення різних зернових культур. Все, що знадобиться – це решітки з активаторами. Така додаткова опція дозволить збільшити продуктивність.

Особливості застосування сепараторів для очищення зерна

Найкращі фахівці KMZ Industries працювали над створенням сепаратора для очищення зерна. Зерноочисний апарат від KMZ класичний, тип очищення – барабанний. Практично завжди в конструкції передбачено від 3 до 5 решіток. Їхня робота проходить відразу за кількома напрямками:

  1. Сепаратор. Необхідний для того, щоб відокремити різні домішки від зерна.
  2. Калібратор. Продукт, що надходить, поділяється за розміром. В результаті дрібні частинки залишаються з дрібними, а великі з великими.
  3. Ворохоочисник. Від зерна відокремлюються сторонні предмети (солома, гілки тощо).

Можна використовувати варіанти в послідовному порядку, при необхідності кожен напрямок застосовується окремо. Чим більше решіток задіюється, тим меншою стає швидкість очищення. Але в цьому є свій плюс – зерно максимально чисте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах