30.03.2023 - 11:30

Як продовжити термін служби ноутбука

Ноутбуки та ультрабуки давно стали незамінними супутниками людей не лише у процесі роботи чи навчання, а й на відпочинку. Але не варто забувати, що техніка теж потребує догляду. Правильне користування гаджетом допоможе продовжити його термін служби та уникнути серйозних фінансових витрат на ремонт або купівлю нового девайсу. Доглядати техніку будинку зовсім не складно, а результат гарантовано порадує кожного.

Використовуйте спеціальні підставки під ноутбук

Перегляд фільму чи читання книги не вимагає сидіти за робочим столом, тому часто ноутбук переміщується на коліна чи диван. Це зручно для користувача, але не дуже добре для пристрою: вентиляційні отвори перекриваються та засмічуються, що призводить до перегріву ноуту.

Коли повітря не може нормально циркулювати, відчутно підвищується внутрішня температура всіх компонентів. Це загрожує проблемами як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. По-перше, відчутно скорочується термін служби внутрішніх компонентів, а по-друге, не виключено серйозного збою операційної системи. Купуючи ноутбуки в Цитрусі, рекомендується одразу придбати спеціальну підставку, яка дозволить безпечно використовувати гаджет у будь-якому місці.

Слідкуйте за чистотою

У міру забруднення всі зовнішні частини ноутбука потрібно очищати від пилу та сміття. Перед очищенням гаджет потрібно вимкнути та від’єднати від живлення.

Для очищення можна використовувати лише м’які тканини. З рідинами необхідно виявляти якнайбільше обережності, уникаючи ситуацій, коли волога потрапляє всередину пристрою. Заборонено використовувати агресивні засоби для чищення, які можуть пошкодити зовнішні панелі.

 

Контролюйте активність антивірусу

Ліцензійний софт, що підтримує регулярні оновлення, якісно захистить ноутбук від програм та файлів, що несуть вірус. Навіть якщо користувач не переходить за сумнівними посиланнями та рідко відвідує маловідомі сайти, загроза для операційної системи залишається високою.

За використання ліцензійного антивіруса доведеться заплатити. Але це набагато дешевше, ніж подальше чищення пристрою у спеціалізованому сервісі.

Встановлюйте необхідні оновлення

Оновлення ОС та основного програмного забезпечення допомагає покращити продуктивність ноутбуку та уникнути багатьох проблем із безпекою. Найкраще рішення — встановити оповіщення про появу доступних оновлень та активувати їхню автоустановку на свій гаджет.

Не зайвим буде регулярне створення резервних копій. Завдяки цьому вдасться уникнути втрати важливих файлів у разі поломки пристрою або збою програмного забезпечення.

Доглядати за ноутбуком зовсім не складно, але ці прості дії допоможуть продовжити термін служби пристрою та забезпечити стабільний доступ до робочих та навчальних програм.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах