14.04.2021 - 18:16

Як полтавцям потрапити у транспорт із 15 квітня

Сьогодні відбулося засідання Полтавської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому вирішили, як працюватиме транспорт громади в умовах «червоної» зони карантину.

Відповідно до рішення регіональної комісії ТЕБ та НС, користуватися таким транспортом зможуть лише працівники, «які задіяні на підприємствах, в установах та організаціях, віднесених до критичної інфраструктури, медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, рятувальних підрозділів тощо за спеціальними перепустками».

Відтак медичний персонал лікувальних установ; працівників підприємств життєзабезпечення, цивільного захисту, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду; співробітників управління СБУ, ЗСУ, органів державної влади та місцевого самоврядування пускатимуть у тролейбуси, автобуси за службовими посвідченнями. Діти; особи, які супроводжують вихованців навчальних закладів; представники ЗМІ; працівники закладів та установ, які забезпечують охорону здоров’я, функціонування урядування, надання найважливіших державних і соціальних, фінансових та банківських послуг, водо- та енергозабезпечення, зв’язок і комунікації, підтримують продовольче забезпечення, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, житлово-комунального господарства, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, суб’єктів господарювання, які мають безперервний промисловий цикл, закладів освіти їздитимуть за довідками. Останні видає працівникам роботодавець. На цих документах мають бути підпис, печатка, із зазначенням прізвища, імені, по батькові працівника та його посади. Окрім того, дозволи на поїздки можна буде отримати від управління адміністративних послуг.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах