1.07.2020 - 20:42

Як полтавці можуть отримати кошти за пробне ЗНО

Від сьогодні розпочалося повернення грошей за скасовані пробні офлайн-сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомили в Міністерстві освіти й науки України. Кошти учасникам тестування надходитимуть через ПриватБанк. Виплачуватимуть їх саме тим особам, які були зареєстровані для участі в пробному ЗНО. Не батькам, не опікунам, не піклувальникам.

Інструкція щодо повернення грошей розміщена на сайті банку. А якщо коротко, то, для того щоб отримати кошти, учаснику тестування необхідно мати будь-яку картку ПриватБанку, оформлену на себе, а номер телефону, який закріплений за ним як клієнтом як фінансовий, повинен збігатися з тим, що вказаний під час реєстрації на пробне ЗНО як основний. Якщо це був номер не учасника, а когось із його рідних або за минулий час він змінився, треба зайти в сервіс визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та вказати як основний номер телефону той, що прив’язаний до картки. Інформація про зарахування коштів на неї надійде від банку у вигляді смс.

Якщо в учасника тестування немає картки вказаної фінустанови, йому потрібно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку та оформити її безплатно за 15  хвилин. Для цього з собою слід узяти паперовий паспорт або його ID-версію. Це стосується як повнолітніх, так і неповнолітніх осіб.

Затягувати з оформленням картки не варто. Хоча не треба й переживати, якщо можливості потрапити до ПриватБанку саме зараз немає. Програма повернення коштів діятиме до 1 грудня. Порядок виплати грошей усім учасникам пробного ЗНО уряд ухвалив. На це буде витрачено майже 52,5 млн грн із фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах