29.06.2021 - 13:19

Всеукраїнська школа онлайн у Полтавській області – єдина стовідсоткова

На Полтавщині стовідсоткова Всеукраїнська школа онлайн, такого більше немає ніде по країні. Про це заявив сьогодні під час пресбрифінгу на тему «Особливості цифровізації освіти в Полтавській області» заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький. У мистецькому ліцеї, який відвідав столичний гість, наприклад, уже добре оволоділи цифровими технологіями й використовують їх не лише на уроках інформатики.

– Це дійсно робить уроки максимально цікавими. Світ біжить уперед… Через грип, пандемію коронавірусу, бувало, наші школи не працювали. А використання цифрових інструментів допомагає нашим дітям отримати безперервну освіту, – зазначив посадовець.

Платформу «Всеукраїнська школа онлайн», нагадаємо, запустили торік у грудні. Вона доступна для 5-11 класів, містить матеріали з 18 предметів і покликана допомогти учням опановувати навчальний матеріал під час дистанційного та змішаного навчання. Найбільше її використовували для детального вивчення математики та української мови, що є основними в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах