14.07.2021 - 09:08

Водна поліція Кременчука перевірятиме, як дотримуються правил на водоймах Полтави

Водні поліцейські Кременчуцького райуправління поліції стежитимуть за дотриманням Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах на річках Ворскла та Коломак у межах Полтави. Зокрема, нагадуватимуть відпочивальникам про заходи безпеки на воді, а судноводіям – про заборону руху моторних човнів та гідроциклів на водних об’єктах обласного центру.

Перший профілактичний рейд провели 9-11 липня. На водоймах працювала спільна мобільна група в складі водників поліції й фахівців Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської облдержадміністрації. Виявлені порушення врегулювали на місці, нагадавши відпочивальникам про адміністративну відповідальність за ігнорування правових заборон.

Нагадуємо, відповідно до Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах в області, затверджених рішенням Полтавської облради №916 від 19 жовтня 2018 року, рух маломірних суден із механічною тягою заборонено протягом року на всіх озерах, ставках, водосховищах, середніх і малих річках регіону. Виняток – лише Кременчуцьке та Кам’янське водосховище, Ворсклянська затока в межах сіл Кишеньки та Орлик, а також гирла річки Сула до села Погребняки.

За матеріалами відділу комунікації поліції області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах