24.09.2022 - 20:50

Відійшов у засвіти легендарний керівник ансамблю “Калина”

Сьогодні у віці 89 років відійшов у вічність Григорій Левченко – заслужений діяч мистецтв України, професор, завідувач кафедри музики, керівник українського народного хору «Калина» Полтавського національного педагогічного університету їм. В.Г. Короленка, неймовірно талановита людина, творець народної української пісні, її знавець, захисник і охоронець. Про це повідомили в міській раді.

– Як він відчував ту пісню, як трепетно пропускав через серце кожне слово, як любовно вбирав у музичні шати, щоб нічого не загубити, донести до людей, достукатися до їхніх сердець… Великий чарівник, який обдаровував людей красою й мудрістю, силою пісні української! Зал плакав і сміявся, захоплено аплодуючи, підспівував, ясніли обличчя, сяяли очі, а душа раділа. Виходили з концерту окрилені, сповнені сил і натхнення! А він залишав у залі своїх вихованців, дякував і навчав, бо немає межі досконалості, бо немає меж любові до Пісні, якій служив віддано й самозречено, – опублікував відгук “калинян” на трагічну звістку про смерть Учителя ПНПУ.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Григорія Семеновича. Вічна світла пам’ять про митця назавжди залишиться в наших серцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах