4.01.2021 - 13:56

Від завтра полтавські школярі зможуть реєструватися на пробне ЗНО

5 січня в Україні розпочнеться реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Вона триватиме до 19 січня включно. Для того щоб узяти участь у цьому тестуванні, полтавцям треба зайти на сайт Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за отриманими логіном і паролем, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення «тренувальної» сесії (для полтавців її вартість становить 195 грн) та за 5-7 днів перевірити факт зарахування коштів, повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Через епідситуацію, що склалася в країні, кожен учасник зможе обрати тільки один предмет для проходження пробного тестування. Водночас йому буде надана можливість додатково завантажити зошити, які містять пробні тести з усіх навчальних предметів, що призначені для ЗНО-2021, та пройти випробування вдома, після чого скористатися на безоплатній основі спеціальним сервісом визначення результатів.

«Тренувальну» сесію проводитимуть 10 квітня. При цьому слід пам’ятати, що реєстрація та участь у ній не означатимуть автоматичної реєстрації на основну, результати проби зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуватимуть як державну підсумкову атестацію, а також не використовуватимуть під час конкурсного відбору при вступі до закладів вищої освіти.

Реєстрація для участі в основній сесії ЗНО відкриється 1 лютого.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах